Batenburg in R&D top 30 voor het vierde jaar op rij

Batenburg staat voor het vierde jaar op rij in de R&D top 30! Dit blijkt uit een inventarisatie van het Technisch Weekblad. We zijn enorm trots dat we dit met onze collega's bereikt hebben. Wij zetten als organisatie elk jaar stappen om de nieuwste ontwikkelingen te onderzoeken en toe te passen. Dit jaar zijn we 2 plekken gestegen t.o.v. vorig jaar en de 22e plaats in de top 30 is een prachtig resultaat voor onze engineers die hier dagelijks hard aan werken.

Zo meldt het technisch weekblad:

"Ondanks dat het jaar 2020 volledig in het teken stond van de covid-19 pandemie, geeft het merendeel van de bedrijven en kennisinstituten aan dat de uitvoer van R&D-projecten onverminderd is doorgegaan. Drie bedrijven (Janssen, Batenburg en ASM) en één kennis & onderzoeksinstituut (Technical Medical Center) gaven aan deze crisis juist te hebben aangegrepen om versneld R&D projecten uit te voeren." 

Meer informatie?

Zie ook

Publicatie jaaroverzicht 2024

Batenburg Techniek verstevigt positie in energieoplossingen en industriële automatisering
De genormaliseerde omzet van het technologiebedrijf steeg naar € 337 miljoen en het bijbehorende bedrijfsresultaat (EBITA) kwam uit op € 29 miljoen. Deze cijfers zijn het resultaat van verdergaande strategische focus op de energietransitie en industriële automatisering; twee kerngebieden waarin de technologische ontwikkelingen zich in hoog tempo ontwikkelen.

Inclusiviteit in de techniek: een gezamenlijke uitdaging én kans

Bij Batenburg geloven we in de kracht van diversiteit. Daarom zijn we trots om de eerste sessie van Techniek Inclusief te faciliteren bij Batenburg Energietechniek. Techniek Inclusief is een reeks bijeenkomsten gericht op het aantrekken en behouden van vrouwen in de technische sector.

David Peters voegt zich bij de Raad van Bestuur Batenburg Techniek

Om onze groei en ambities verdere invulling te geven, komt David Peters per 1 mei a.s. onze organisatie versterken.