Netverzwaring in volle gang. Eerste transformatorstation voor Stedin is geplaatst

Netverzwaring in volle gang. Eerste station voor Stedin is geplaatst.
In Hellevoetsluis is de plaatsing van het eerste betreedbare station in een reeks van 250 voor Stedin. Dit 1000kVA station speelt een cruciale rol in het versterken van het elektriciteitsnet en het vergroten van de capaciteit voor duurzame energie.

Een bijzonder aspect van dit project is de locatie: midden in een woonwijk. Dit vereist nauwe samenwerking met gemeenten, Stedin en andere betrokken partijen om het project naadloos af te stemmen.

Door onze sterke partnerschappen en jarenlange samenwerkingen zorgen we ervoor dat deze stations een positieve impact hebben op zowel de lokale infrastructuur als de energietransitie.

Meer nieuws?

Datagedreven waterbeheer voor Delfland

Samen met het Hoogheemraadschap van Delfland tekenden we het PIMS-project: een toekomstbestendig datafundament voor zuiveringsinstallatie De Groote Lucht, gebouwd op het AVEVA PI-platform.

Cable pooling voor laadpleinen: slimmer laden ondanks netcongestie

Wat is cable pooling en wanneer is het interessant voor jou? Lees meer over cable pooling een oplossing kan zijn voor jouw laadcapaciteit.

David Peters volgt Ralph van den Broek op als CEO Batenburg Techniek

David Peters is per 1 juli de nieuwe CEO van Batenburg Techniek en volgt Ralph van den Broek op na diens dertienjarige leiderschap. Peters brengt ruime ervaring uit de energiesector mee en zet in op elektrificering en automatisering als antwoord op netcongestie en klantvraag.