Extra laadlocaties voor Arriva in Den Bosch

Batenburg Installatietechniek heeft voor vervoersorganisatie Arriva op drie verschillende locaties in Den Bosch snelladers voor elektrische bussen geplaatst en geïnstalleerd. 

Arriva heeft de stadsdienst van Den Bosch uitgebreid met zeven nieuwe elektrische Volvo bussen. Met een totaal van 19 elektrische bussen bestaat de stadsdienst inmiddels voor 60% uit emissievrij vervoer. Om ervoor te zorgen dat deze bussen ook overdag kunnen laden, zijn drie extra snellaadlocaties aangelegd.

Bij de haltes Petterlaarpark (transferium) en halte Deutersestraat (transferium) is een extra laadpaal geïnstalleerd. Op de Maijweg, nabij het busstation, is een dubbele lader geïnstalleerd.

Meer informatie?

Werking snelladers

Een pantograaf op het dak van de bus zorgt ervoor dat de bussen laden met een vermogen van 300 kW per uur.

Dit houd in dat de bus elke minuut ongeveer 5kW laad, waarmee gemiddeld 5km kan worden afgelegd. Door het snelladen hebben de bussen gedurende de dag voldoende capiciteit beschikbaar.

Gerelateerde projecten

Slimme upgrade van walstroomkasten in de Port of Rotterdam

In opdracht van Techelec moderniseerde Batenburg zeven walstroomkasten in de Port of Rotterdam. Met nieuwe PLC-besturing en vernieuwde communicatietechniek zijn de bestaande installaties klaar voor beheer op afstand, monitoring en verdere digitalisering.

Polyvantis bouwt alle systemen opnieuw op

Toen Polyvantis in Bergen op Zoom zelfstandig werd, moesten alle productiesystemen opnieuw worden ingericht. Onder hoge tijdsdruk en met nauwelijks documentatie van de bestaande installatie. Batenburg Industrial Automation begeleidde de volledige OT-migratie.

SVZ investeert in toekomstbestendige laadinfrastructuur voor elektrisch transport

Batenburg realiseert toekomstbestendige laadinfrastructuur voor SVZ Transport met een schaalbaar laadplein voor elektrische vrachtwagens in Zwaag.